• slidebg1
  Kusursuz
  ÇÖZÜMLER
  İZOÇÖZ İzolasyon ile çözülemeyecek yalıtım detayı yoktur.
 • 3dbg
  İZOLASYON HAKKINDA
  İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY
 • 3dbg
  KUSURSUZ İŞÇİLİK
  Uzman teknik kadromuz ve kendine özgü çözüm önerileri ile
  yapıların ömrünü uzatmak için çözüm ortağı olan firmamız ısı ve su yalıtımları başta
  olmak üzere başlıca sorunları göz önünde tutarak bu konuda günümüz
  inşaat sektöründe kullanılan teknolojiyi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Pvc membranın avantajları

Endüstride, ilk defa “on yıl” boyunca su sızdırmazlık garantisi veren tek kat membran üreticilerdir. Tek kat membran üreticileri garanti programının gereklilikleri olan müteahhitlere lisans verme, eğitim, iş denetlemeler ve teknik danışmanlık gibi hizmetleri de kısa sürede geliştirdiler.

Bugün müteahhit lisans programı ve çatı denetlemeleri sayesinde, üreticiler bütün sistemin su geçirmezliğini temin ediyor ve garanti veriyorlar.

UYGULAMA ALANLARIMIZ

Temel ve Perde İzolasyon Uygulamaları.

 • PVC Geomembran
 • Bitümlü Membran
 • EPDM Geomembran
 • Polimer Bitüm Esaslı 
 • Çimento esaslı yalıtım

Pratik, Estetik, Ekonomik

Quickshingle, Standart İzolasyon A.Ş’nin kendi patenti ile ürettiği, estetik, ekonomik ve pratik su yalıtım membranıdır. Quickshingle çatılarınıza estetik katarken, kesin sızdırmazlık özelliği ile çatıların yalıtım problemine de çözüm getirmektedir.

 • Klasik
 • Altıgen
 • Dörtgen

Projenize ve kurumsal renklerinize göre özel üretim yapılabilmektedir.

Biz Kimiz?

2001 yılında faaliyete başlayan firmamız bu tarih itibariyle PVC membran başta olmak üzere her türlü su yalıtımı uygulamalarını gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda sektörün ciddi bir kuruluşunun da uygulama kontrolörlüğünü de başarıyla yerine getirmiştir.

2015 yılından itibaren siz değerli müşterilerimiz ile 15 yıllık uygulama tecrübesini bir üst seviyeye çıkartarak İZOÇÖZ İZOLASYON YALITIM VE İNŞAAT MALZEMELERİ TAAHHÜT İTHALAT VE İHRACAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ adı altında faaliyetlerimize devam etme kararı aldık.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak. Yurt içi ve yurt dışında projelerimizi geliştirerek en çok tercih edilen lider bir firma olmak, dünyanın her yerinde yaygın,güvenilir ve ayni kalitede hizmet sunmak rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, en kaliteli ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmak.

Stratejimiz

BÜYÜME: Yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında müşterilerimize yeni ürün sunarak organik ve inorganik büyümek.

İNOVASYON: Bütün iş süreçlerinde yaratıcılığı zirvede tutmak

MARKA: Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan ve her segmentte en çok tercih edilen bir firma olmak.

ÇALIŞANLAR: İnsan kaynakları süreçlerinde mükemmelliği hedefleyerek, çalışanlara sağlanan faydayı artırarak en çok tercih edilen şirket olmak.

MÜŞTERİLER: Satış ve satış sonrası ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetinde lider yalıtım ve kaplama markası olmak.

Müşteri Yorumları

 • Arda Özmen

  Genel Müdür

  CNR Uluslararası Fuarcılık 2018 yılında yaklaşık 89.000 m2 deforme olmuş çatımızın yenilenmesinde gösterdiğiniz çözüm odaklı yaklaşımlarınız ve taahhüt edilen zamanlarda işi teslim etmeniz nedeniyle teşekkür ederiz.

 • Besim Dauti

  Project Menager

  Donec nec justo eget felis facilisis fermentum. Aliquam porttitor mauris sit amet orci.
  Aenean dignissim pellentesque felis. Morbi in sem quis dui placerat ornare. Pellentesque odio nisi, euismod in, pharetra a,
  ultricies in, diam. Sed arcu. Cras consequat.

 • Quan Ngyen

  Electricity Engineer

  Donec nec justo eget felis facilisis fermentum. Aliquam porttitor mauris sit amet orci.
  Aenean dignissim pellentesque felis. Morbi in sem quis dui placerat ornare. Pellentesque odio nisi, euismod in, pharetra a,
  ultricies in, diam. Sed arcu. Cras consequat.

Pvc membran nedir?

Pvc membran nedir?

08 May 2020

Yüzey malzemesi önceleri avrupadan ithal edilen günümüz şartlarında ülkemizde de üretilmeye başlanan PVC folyo, dünya sağlık örgütünün onayını almış sağlık normlarında kanserojen madde içermeyen bir PVC ürünüdür. Yüzeyinde anti bakteri yüzey plası olması nedeniyle bakteri tutmaz.

Read more...
Niçin su yalıtımını öneriyorsunuz?

Niçin su yalıtımını öneriyorsunuz?

05 June 2020

Binalarımıza nüfuz eden su, yapılarımızın taşıyıcı kısımlarında yer alan demirlerin paslanmasına ve taşıma kapasitesinin düşmesine yol açar. Su, betonun çürümesine ve çatlamasına neden olur. Su yalıtımı uygulaması, binanın güvenliğini sağlamasının yanı sıra bakteri ve küf oluşmasını, suyun çatılarımızdan veya tavanlarımızdan damlamasını önleyerek sağlıklı ve konforlu ortamlar sağlar.

Read more...
Pvc membranın avantajları

Pvc membranın avantajları

15 June 2020

Endüstride, ilk defa “on yıl” boyunca su sızdırmazlık garantisi veren tek kat membran üreticilerdir. Tek kat membran üreticileri garanti programının gereklilikleri olan müteahhitlere lisans verme, eğitim, iş denetlemeler ve teknik danışmanlık gibi hizmetleri de kısa sürede geliştirdiler. Bugün müteahhit lisans programı ve çatı denetlemeleri sayesinde, üreticiler bütün sistemin su geçirmezliğini temin ediyor ve garanti veriyorlar.

Read more...
Su yalıtımı nedir?

Su yalıtımı nedir?

05 July 2020

Yapılarımıza zarar veren en önemli faktörlerden biri de sudur. Yapılarımız; yağmur, kar, toprağın nemi, yapının inşa edildiği zemindeki yeraltı suyu gibi dış kaynaklı su ile banyo ve tuvalette kullanılan iç kaynaklı suya maruz kalır. Yapımızı ve konforumuzu tehdit eden sudan korunmak için yapılan işlemlere su yalıtımı denir.

Read more...